Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Sajnos allergiás lettem a...

Cintikebabby kérdése:

Sajnos allergiás lettem a macska szőrre kinek mi vállt be rá?

Figyelt kérdés
Van is cica itthon akitől csak ezért semmi esetre se válnék meg úgyhogy az ilyen kommentelők kíméljenek! Allergia gyógyszerre gondoltam kinek mi vált be? Köszike

2016. márc. 6. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
2016. márc. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ajánlom, a macskát kell kiporszívózni minden nap, és meg fog szűnni az allergiád!
2016. márc. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Normális megoldásra gondoltam és mint irtam is bevállt allergia gyógyszerre...köszönöm....
2016. márc. 6. 17:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem szedhetsz életed végéig gyógyszert, ha súlyos tüneteid vannak, és a rendszeres, alapos takarítás + a macska hálóból való kizárása nem segít, meg kell tőle válni.
2016. márc. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem súlyos akkor észrevehető inkább ha napokig nemvagyok itthon és utána jövök haza akkor borzalom de lassan hozzá szokok és múlik nem fulladok vagy hasonlók! Próbálok olyan megoldást találni hogy ne kelljen megvállnim tőle mert mintha a gyerekem lenne... Sokat takaritok szellőztetek de nem teljes megoldás orcseppet nem használok rá mert függő kezdtem lenni így marad a gyógyszer antihisztamin tartalmu gyogyszereket olvastam cica allergiára arra lettem volna leginkább kiváncsi az másnak is bevállt e.
2016. márc. 6. 18:33
 6/6 anonim ***** válasza:

A macska porszívózását nem viccnek szántam, és nem is trollkodásnak! Ugyan is nem a macsesz okozza az allergiát, hanem a szőrében élő organizmusok termékei. Ha a cica át van porszívózva, akkor a lakásban kevésbé szórja szét ezeket az allergén anyagokat.

De ha szervezetedet szeretnéd ellenállóbbá tenni, nos erre is van egyszerű olcsó és biztonságos megoldás!

2016. márc. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!