Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hirtelen allergiás lettem a...

Hirtelen allergiás lettem a macskákra?

Figyelt kérdés

1-2 hónapja rendszeresen lebetegszem, amikor huzamosabb időt töltök a páromnál, akinek cicája van. Náthás leszek, köhögök (száraz, ugatós köhögés), néha be is lázasodom. Miután eljövök onnan, 1-2 nap múlva már semmi bajom sincs. Egyik ismerősöm szerint allergiás lehetek a macskákra, viszont sose voltam allergiás semmire... lehetséges lenne, hogy 20 évesen alakul ki az allergia, és ilyen tünetei vannak?


(Két hét múlva megyek allergiatesztre, de kíváncsi lennék egyéb ötletekre is, hogy vajon mi okozhatja a tüneteimet.)


2012. márc. 19. 23:56
 1/2 anonim válasza:

lehetséges, h ilyenkor alakul ki az allergia..de nálam más tünetek vannak.

viszketni kezd a szemem, szinte víz folyik az orromból és ha továbbra sem mosok alaposan kezet és arcot, akkor bedagad a szemem.

2012. máj. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én megállás nélkül tüsszögök, és folyik a könny a szememből.. emellett ha megsimogatom a macskákat, ki hólyagosodok :/

mi lett az eredmény?

2012. máj. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!