Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Edzés utáni Tüsszögés?

Edzés utáni Tüsszögés?

Figyelt kérdés
Sportolás után ( de leginkább futás ) könnyezik a bal szemem és folyik a bal orrlyukam. Nem tudom helyes ez így, ahogy megfogalmaztam. Nagyon zavaró. Ahogy levegőt veszek tüsszögésre kényszerít, egymás után 100 ra is.Nem kímél :D De csak kimerítő sport után jelentkezik. Esetleg valami tanács? Én valamiféle por allergiára gondoltam. Létezhet ilyet? Mellesleg mind1, hogy szabadtéri vagy teremben történik az edzés.
2016. márc. 21. 19:00
 1/1 anonim válasza:

Lehet hogy asztmás vagy. Ilyenkor nagyon kel vigyázni, mert ha begyullad a tüdőd, akkor nagyon beteg lehetsz tőle.

Ha kiderül, hogy asztmás vagy (menj el egy kórházba szűrővizsgálatra, ott megmondják, hogy az vagy e) , akkor rendszeresen gyógyszert kell szedned (nem annyira rossz, ilyen hörgőtágító spray meg szájban diszpergálódó tabletta) és a helységeket (ha vannak körülötted pl plüssállatok vagy kis/nagy párnák) folyamatosan takarítani kell! :)

Írj privátba, ha kell még tanács! :)

2016. márc. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!