Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook






Kategória: Egészség » Allergiák

A kérdés

Antibiotikumtol viszkethetek?

3 napja szedem,7db os

neha annyora viszket a hatam amikor elkezd hogy nem birom ki hogy ne vakarjam meg ha meg elkezdem megjobban viszket es elviselhetetlen.Lehet antibiotikumtol?



 2016. ápr. 4. 16:02  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

bar lehet hogy a napfeny miatt nemtudom

# 1/3Időpont 2016. ápr. 4. 16:15 Privát üzenet
Allergia miatt persze.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2016. ápr. 6. 00:32 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?
Szerintem tetves vagy.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2016. ápr. 24. 20:00 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése



Kapcsolódó kérdések
Antibiotikumtól fájhat a hasam?
Az antibiotikumtól tényleg meglehet halni?
Mitől viszkethetek általában éjszaka?
Antibiotikumtól lehet ez?
Egy antibiotikumtól lehetek ideges?
Egy doboz esetleg fölöslegesen szedett antibiotikumtól húgyutakra, lehet bajom? Fájhat a vesém?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Allergiák rovatból








Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!