Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy doboz esetleg fölöslegesen...

Egy doboz esetleg fölöslegesen szedett antibiotikumtól húgyutakra, lehet bajom? Fájhat a vesém?

Figyelt kérdés
Novemberben kb. 3 hétig voltak alhasi fájdalmaim. Kivizsgált nőgyógyász, ott nem volt baj, háziorvos egy vízben oldódó antibiotikumot adott, de nem múlt el a fájdalom, tipikus felfázós tünetem nem volt, de végül az urológiára mentem. Ott sem jelzett a labor baktériumokat csak utalást eserleg húgyúti fertőzésre. Ekkor egy erős 5 szemes antibiotikumot szedtem. Aztán maot vagy két hete újra éreztem néha hasonlókat. Egy napon volt sak gyakori vizelési ingerem. Inkább a néha jelentkező alhasi fájdalmam zavart, ami a novemberihez hasonló volt, de volt két nap, mikor inkább mintha a méhem fájt volna, de mielőtt háziorvoshoz mentem, úgy fájt mint régen, ott azt mondtam olyan felfázósan fáj, a papírcsík nem jelezett bacit csak kevés fehérjét. Elküldtek az urológiára. Ott sem jeleztek bacikat. Mégis kaptam egy 10 szemes antibiotikumot. A szedés 2. napján a vesémnél furcsa gombóc érzésem volt. Néha elmúlt, nem volt vészes. Beszedtem az antibiotikumot és masnap óta fáj a hasam és a vesémnel megint olyan furcsa. 5 nap múlva meg is kell jönnie. Szóval a problémám hogy nagyon bánt hogy fölöslegesen szedtem most legutóbb antibiotikuot és lehet inkább nőgyógyászati volt a dolog. Lehet hogy az antibiotikumtól fájdalmaim legyenek vagy később problémáim? 21/N

2016. márc. 15. 10:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!