Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergia vagy mitől van ez?

Allergia vagy mitől van ez?

Figyelt kérdés
A lábamon pontosabban a combomon felül és alul is ki van pattogva a bőröm.Mintha pattanások lennének de nem azok.Nagyon sok van belőlük.Nem viszket meg semmi csak idegesít hogy ott vannak.Ha a barátom megsimogatja a lábamat félek hogy érezni fogja és azt hiszi ebolás vagyok vagy valami..:DD (vicc) Szóval nem fáj..stb csak idegesít.Mitől lehet ez? Valaki volt már így? Normális válaszokat írjatok légyszi és előre is köszönöm!:)

2016. máj. 2. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos mindég nadrágot hordasz, és a dörzsölődéstől lehet. Menj el bőrgyógyászhoz!
2016. máj. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezek a dudorok mivel vannak teli? Nekem ugyan is, vízzel telt apró hólyagok jöttek a combomra éveken keresztül. Sok bőrgyógyásznál jártam korábban de egyik sem tudott hatásos javaslatot mondani. Aztán egyszer Keszthelyen jártam, ott egy orvos azt ajánlotta, hogy legalább hetente egyszer fürödjek hipermangános vízben. Ez némiképp enyhítette a megjelenő buborékokat. De amióta a túliskolázottak kivonták a hipermangánt a kereskedelmi forgalomból, azóta nincs rá megfelelő orvosság.
2016. máj. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát nekem is valami víz szerűség van benne.
2016. máj. 13. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!