Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Begyulladt a helix piercingem...

Begyulladt a helix piercingem vagy csak allergiás vagyok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 3 hete csináltattam piercinget. Először semmi baja nem volt, még csodálkoztam is, hogy nem fáj. Erre a npokban úgy keltem reggel, hogy az egész fülem piros, a piercing fáj,ha hozzáèrek, és hátul mintha rá is nőtt volna kicsit. Szerintetek mi a teendő ? Kengessem és borogassam kamilla teával. Légyszi adjatok némi tanácsot.

2016. máj. 4. 08:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is tetettem fülbevalót oda felülre a porcba, de nekem egyszerűen nem bírta a fülem, kb kétszeresére dagadt, és muszáj volt kivennem. A másik fülemmel is próbálkoztam, ott is ugyanez volt. Mondjuk nekem egyből előjött, nem 3 hét után. Én tetran kenőccsel kentem, lehet hogy az segítene.
2016. máj. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Apoltad rendesen,napi 3* Betadinnal vagy hidrogen peroxid oldattal? Csak mert errol nem irtal. Ha nem,akkor ne csodalkozz,ha begyullad.

Ha viszont igen,akkor valoszinuleg belekaptal,vagy ilyesmi dolog tortent. Milyen ekszer van benne? Nekem peldaul a talpast nem birta,allandoan fajt es piros volt. Kb egy fel eve csereltem ki patkora,azota semmi baja.

2016. máj. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!