Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Begyulladt, és hatalmasra...

Begyulladt, és hatalmasra dagadt a 4 hónapos helix porc pc-m. Orvoshoz is el vittem már, de semmit nem hatott. Van megoldás? Többi lent.

Figyelt kérdés

Márciusban szúrtak egy helix fülporc pc-t, az első 3 hónapban semmi baja nem volt, a 4.-re pedig maga a pokol. Hirtelen a semmiből elkezdett piroslani, dagadni/duzzadni, vadhús nőtt rá, nagyon csúnyán begyulladt. Eddig betadinnal kentem, és kamillateával öblögettem. 3 hete el vittem orvoshoz, és ilyen gyógyszertári " pezsegtetőt " írt fel, amitől nagyon, nagyon halványan, de kezdett javulni. Végül pont egy hete, hogy az eddigi állapot kb. négyszeresére dagadt mind két oldalon. Rettentően fáj.

Mindenki azt javasolja, hogy vegyem ki. Nagyon szeretem, így sajnálnám is.. van valami megoldás erre? Mivel lehetne helyre hozni? :/



2013. jún. 22. 23:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg Octenisepttel fújkálni napi többször, gyógyszertárban lehet kapni, ill sokaknak a Tetran kenőcs is bevált.
2013. jún. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
tetran kenőcsöt próbáld meg, hátha segít :)
2013. jún. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Valóban az Octenisept az egyik legjobb, de ha az se válik be írass fel Oxycortot (vény nélkül nem adnak).
2013. jún. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
semmiképp nem vedd ki,mert akkor elkezd összeforrni és "beszorítja" a gyulladást,amúgy meg octanisept vagy 3%-os hidrogén peroxid.Ha nem javul akkor keress másik orvost!
2013. jún. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

3%-os hidrogén peroxid van most 3 hete. Semmire nem mentem vele, de az Octenisept mindenképp megpróbálom.

Köszönöm! :)

2013. jún. 23. 11:46
 6/10 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés felétek. Az Octenisept-et hol tudom beszerezni?
2013. jún. 23. 19:23
 7/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok, írtam, hogy gyógyszertárakban van:)
2013. jún. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ó, bamba vagyok. :D

És vény nélkül?

2013. jún. 23. 20:18
 9/10 anonim ***** válasza:
igen!
2013. jún. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2013. jún. 25. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!