Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Begyulladt a fülem mit tegyek?

Begyulladt a fülem mit tegyek?

Figyelt kérdés
múlt kedden csináltattam fülbevalót porcba (helix) szombatig semmi baja nem volt, vasárnap viszont arra ébredtem, hogy fel van dagadva. aki esetleg már járt így mit csinált és mi segített, és mennyi idő alatt múlt el? van olyan akiknél esetleg komoly következménye lett? csak mert én elég parázós vagyok és nem szeretnék semmi bajt.

2012. aug. 27. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Fül-orr-gége

Ott majd megmondják, van-e komoly gond.

2012. aug. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én visszamentem a piercingeshez és átmosta a lyukat fecskendővel. Másnapra lement a duzzanat. :)


Amúgy nekem csak annyit mondott akkor, fújkáljam ilyenkor Octenisepttel és előbb-utóbb elmúlik.


Most a tragusom van már másfél hete bedagadva, de nem megy le. Mondjuk addig nem parázok amíg erősebb fájdalmat nem okoz.

2012. aug. 29. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

lidocain spray, tetran kenőcs. :) ja, és bizsut ne tegyél bele, csak orvosi fémet, aranyat, vagy ezüstöt (ha ezeket bírja a füled persze.) :)


16/L

2012. aug. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!