Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Létezik, hogy most hamarabb...

Létezik, hogy most hamarabb virágzik a parlagfű?

Figyelt kérdés
Parlagfűallergiás létemre nagyon erősek a tüneteim most, kb. egy hónapja tart már. Ez teljesen szokatlan, még szeptemberben sem ilyen durvák, más években erre soha nem volt példa pedig vagy 20 éve vagyok már allergiás.

2016. jún. 7. 18:52
 1/3 anonim válasza:

Nem, még nem virágzik, a tüneteket más váltja ki (pázsitfüvek, gombaspóra, stb.)

Itt lehet megnézni, miböl nagy a terhelés:


[link]

2016. jún. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, csak én ezekre a mostaniakra nem vagyok allergiás, azért gondolok már mindenre.
2016. jún. 9. 07:29
 3/3 A kérdező kommentje:

A tüneteim totális orrdugulás, naponta kb. 4-5x kell orrcseppel kidugítani, Afrin comfortot használok.


Állandó tüsszögés ami sok sok orrfolyással/orrfújással jár, borzasztó szalonképtelen állapot főleg ha jönni menni kell dolgozni stb. utálom. Erre próbáltam a Prevalin orrcseppet, megvettem a magyar találmány Allergofiltert, vettem munkavédelmi maszkokat otthonra, alváshoz. Használom a Medinose orrbevilágító készüléket, ahhoz a Coldastop olajat is a nyálkahártyát regenerálni.


Gyógyszert is folyamatosan szedem az Allegra 180mg-osat.


A fülemre vettem ezt az akupunktúrás kis tapaszt, plusz nyomkodom az egyéb akupresszúrás pontokat is.


Ezek együtt nem enyhítik a tüneteket, máskor meg az összeset elintézi az Allegra 120mg egyedül, azért nem értem most mi történik.


Csütörtökön megyek a tüdőgyógyászomhoz, hátha ő tud valamit a többi páciensével is ez van e most vagy egyedi eset ez most nálam.


Viszont most két napja sokkal jobb, Debreceni vagyok szakad az eső megállás nélkül, szerintem ezért.

2016. jún. 21. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!