Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » SOS! Lehet bajom a magvas...

SOS! Lehet bajom a magvas kenyértől amibe szezámmag van ha arra allergiás vagyok emellé pedig crohn beteg?

Figyelt kérdés
Az élet úgy hozta, (nem szándékosan) hogy a mai nap olyan ételt sikerült ennem amibe szezámmmag volt amire allergiás vagyok. Lehet tőle bajom? előidézheti ez újra a crohn tüneteit? Nem sokat ettem, de félek bajom lesz tőle.

2016. jún. 13. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak mint laikus tudok valaszolni, mert nem vagyok orvos, de szerintem a ketto kozott nincsen osszefugges. Maximum allergias tuneteket produkalhatsz, attol fuggoen hogy mennyire vagy ra allergias. Lehet, hogy csak viszketo kiuteseid lesznek, de sulyos allergia eseten legcso dagadas, legzesi nehezsegek. Ha rosszul vagy menj be a surgossegire!
2016. jún. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha esetleg van allergia gyogyszered otthon, azt vedd be. 1 voltam
2016. jún. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Andizsuzsi ***** válasza:
Crohn betegként gondolom van olyan listád, amin rajt vannak azok az alapanyagok, amiket nem javasolt fogyasztanod.
2016. jún. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!