Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Van itt, aki altatónak használ...

Van itt, aki altatónak használja az allergiagyógyszereket? Milyet szedsz? Melyik a legerősebb ilyen szempontból, ami még vény nélküli?

Figyelt kérdés

Azért érdekel, mert ezek ártalmatlanabbak, mint a nyugtatók, mivel nem okoznak fizikai függőséget.

Mielőtt valaki félreértene, nem 20-at akarok bevenni belőle, csak 2-3at. Az hat is meg nem is veszélyes.

Ennyit tudok róluk, de azt már persze nem írják a neten, hogy melyik az, ami ér is valamit ilyen szempontból.


2016. jún. 15. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Inkább használj természetes, növényi alapú nyugtatószereket, azok nem okoznak úgy függőséget, mint a Xanax és társai.

Macskagyökér (valeriana), komló, citromfű és társai, ilyen összetételűt keress.

Az allergiagyógyszer antihisztamin, márpedig nem lehet rámondani, hogy ennek tartós szedése veszélytelen. Gátolja a gyulladásos folyamatokat, így az immunrendszered normális védekezőképességét gyengíti. Pláne, hogy napi egyet lehet általában beszedni belőlük, nem 2-3-mat.


Ha álmatlanságod van, próbáld a természetes módszert, egy időben én is sokat szenvedtem álmatlanságtól, nekem beváltak.

2016. jún. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én egyszer kipróbáltam antihisztamint altatónak, és működött, de valahogy másnap is még mindig olyan furán voltam tőle. Mintha másnapos lettem volna.


Ha altatót keresel, ami nem olyan erős, ajánlom a melatonint. Lehet kapni minden patikában, teljesen természetes anyag (ugye ez az a hormon, amit a szervezeted is termel és amitől elálmosodsz), és egész jól beválik.

2016. jún. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!