Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mit lehetne tenni ez ellen?...

Mit lehetne tenni ez ellen? Többi lent.

Figyelt kérdés
Egy nap amikor hazamentem a munkából, elég furán éreztem magam. Megmértem a lázam, de csak hőemelkedésem volt. Persze álmos is voltam, tehát ledőltem aludni. Kb. fél órát aludtam, és miután feljeltem, nagyon rosszul voltam, kiderült, hogy 40°c-os lázam van. A férjem elvitt az ügyeletre. (Persze az orvosra még másfél órát kellett várni, mert neki máshol volt dolga.) Tehát megvizsgáltak, és tüszős mandulagyulladásom van, valószínüleg a légkondi miatt a munkahelyemen. Írtak fel antibiotikumot, stb. Egy héttel késöbb még mindig nem voltam teljesen jól, így elmentünk az orvosomhoz, ott azt mondta, hogy a torkommal nincs semmi baj, de arcüreggyulladásom van. Ő is írt fel egy zsák gyógyszert. És ma is be van dagadva a torkom. Kinyitottam a számat, megnéztem a tükörben, s mit látok? Tiszta genny az egész torkom! Erre mondta a doki, hogy gyönyörű! Csütörtökön lesz 2 here, hogy beteg vagyok. Valaki nem tudna egy jó megoldást? Az antibiotikum sem ér semmit.
2016. júl. 19. 18:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Esténként forralt bort kell kortyolgatni, és két hétig szigorúan feküdni! A mandulagyulladást ki kell feküdni, nem tudom miért nem tanítják ez már az iskolákban!
2016. júl. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!