Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allegra mellé ellenium és...

Allegra mellé ellenium és Olwexya?

Figyelt kérdés
Tavaly egy allergia gyógyszer és az antidepresszánsom (rexetin) ütötte egymást és rosszullétet okozott. Helyette ajánlották az allegrát amivel már nem volt probléma. De idén már Olwexyat is szedek, ami egy másik antidepresszáns, és elleniumot is szoktam alkalmanként be venni bár általában napi egyet-ketött. Egy hete kezdtem szedni az allergia gyógyszer és a napokban szédülést és hányingert tapasztalok. Nem hiszem hogy beteg lennék, és a gyógyszerek együtt hatására gyanakszom, ami kb időben objektív is lenne. Interneten nem találtam pontos leírást, hétfőn megyek patikába. Ha addig is esetleg valaki tud információval szolgálni, az hasznos lenne. Köszönöm.

2016. aug. 6. 20:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem kezeld ki a depressziódat, és nem kell rá gyógyszer. Igyál sok folyadékot (vizet!) és menj a szabadba minden nap. Mozogj! Minden "gyógyszernek" van mellékhatása. Ha egyszerre többet is szedsz, nagyon megnő a veszélye egy olyan tünetnek, amit egy újabb "gyógyszerrel" akarnak majd megszüntetni.
2016. aug. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!