Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Tejfehérje allergiás vagyok!...

Tejfehérje allergiás vagyok! Van itt olyan aki intézett adókedvezményt/utazási kedvezményt allergia miatt?

Figyelt kérdés

És ha igen mi ennek a menete?


Magánúton kiderítették a dolgot, viszont TB-n is ki kell, hiszen csak ezt fogadják el, ennyit tudok. Meg hogy ez ugyanolyan dolog mint a cukorbetegség, adókedvezmény és BKV-ra 100%, Volánra 90%-os kedvezmény jár.


De arról fogalmam sincs hogyan tovább... elmegyek egy Gasztroenterológushoz (feltéve ha a háziorvoson nem szemétkedik, mert én már kértem egyszer ezt a vizsgálatot, ő meg azt mondta ki van zárva, ezért mentem magánútra), és ő ott tudja hogy mivel jár ez?


2016. aug. 18. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:
64%

LOL.


Júújj de rosszul tudod. BKV-ra 100, Volánra 90 %, honnan, honnan fúj ez a hülyeség (?) akinek keze lába nincs meg az nem kap ilyen kedvezményeket . Cukorbeteg se, tej érzékeny sem . Amit kapsz szakorvosi igazolás ellenében az 5,500 Ft adókedvezmény, ennyi és csá .

2016. aug. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igazad van, beszéltem a szomdszéddal...


Ő ilyen egészségügyis és kijavította a mondanivalómat! Utazási kedvezmény akkor járna, ha lenne egy gyerek és ő lenne ilyen beteg, ezáltal egy magasabb családit és ezzel egyidejűleg egy utazási kedvezményre jogosító kátyát is kapna, illetve ő általa a szülő is, ha a gyerekkel tart.


Felnőtteknek csak adókedvezmény van, de teljesen mindegy, mert ezt is el kell intéznem.

2016. aug. 18. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!