Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Idén a dezloratadin tartalmú...

Gtatar kérdése:

Idén a dezloratadin tartalmú antihisztaminok betegtájékoztatójába (Azomyr, Aerius, etc ) bekerült, hogy "Az XXX Szedése és alkohol fogyasztása esetén elővigyázatosság szükséges". Akkor most kockázatos vagy nem a kettő együttes fogyasztása?

Figyelt kérdés

Ez a korábbi években nem volt, sőt, hirdették, hogy klinikai teszt nem talált összefüggést az alkohollal.


Szerintem ez lehetett a kutatás:

[link]


Én eddig mértékkel fogyasztottam a korábbi évek "megengedő" betegtájékoztatása mellett is a kettőt együtt, de ezek után elbizonytalanodtam... bár negatív tapasztalatom ezidáig nem volt. Tapasztalatok hasonló cipőben járóktól, esetleg szakértők (gyógyszerészek, orvosok)?



2016. aug. 15. 16:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Huh erről nem is hallottam pedig 3 éve szedem folyamatosan az Aeriust :O nem tudom igazából nem tapasztaltam semmit,de ki tudja,most már jobban odafigyelek. Ja és előfordult ezalatt a 3 év alatt nem egy ferde este,mivel diák vagyok és fiatal.
2016. aug. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!