Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Gyógyultál ki (vagy akár...

Gyakorikérdező86 kérdése:

Gyógyultál ki (vagy akár ismerősöd) allergiából?

Figyelt kérdés

Már évek óta szedek allergia (szénanátha pollenek miatt) ellen gyógyszert tavasztól őszig. Pár napja elfogyott, úgy gondoltam nem íratok már idénre többet, sőt, talán meg is próbálom végleg letenni. Hát, meg kell, hogy mondjam, iszonyatosan szenvedek! Egyfolytában tüsszögök és folyik az orrom. A neten össze-vissza keresgéltem, hogy talán ajánlanak valami főzetet, vagy akármit, de sehol sem találtam egyértelmű leírást, hogy na én ezt ettem, vagy ittam és meggyógyultam. Létezik egyáltalán ilyen csodaszer? Jópár helyen a helytelen táplálkozásra fogják ezt a betegséget, ezáltal az immunrendszer leterheltségére. Valakinek esetleg tapasztalata az életmódváltásban?

Előre is köszönöm a hozzászólásokat!


2016. aug. 28. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
A kecsketej nekem bevált ha egész télen át azt iszod szerintem sokat javulhat :D
2016. aug. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Egy picit légy szíves írd le nekem részletesebben mit takar a sokat javulás? :)

2016. aug. 29. 06:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!A gyógyszerek csak a tüneteket kezelik és számos mellékhatásuk is lehet.A gyógynövényeket nem próbáltad még?Allergiás szezon előtt legalább három hónappal elkezdve, fokozatosan növelt pollenadagot érdemes kipróbálni, de ez most Neked nem aktuális szezonban.Ilyenkor az aloe vera stabilizált levét érdemes inni, mellé a ginkgót és minőségi probiotikumot fogyasztani. Sok ismerősöm állapotán javítottak, van aki már tünetmentes.Jobbulást!
2016. aug. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a Te hozzászólásodat is!

Mit takar az, hogy gyógynövény tea? Milyen gyógynövényből? Amire allergiás vagyok olyan növények főzetét kell inni? Már ilyet is hallottam. Te is erre gondolsz?


"Ilyenkor az aloe vera stabilizált levét érdemes inni, mellé a ginkgót és minőségi probiotikumot fogyasztani."

És az mit takar, hogy aloe vera stabilizált leve? Veszek aloe vera italt akárhonnan akármilyet? És a gingkót és probiotikumot milyen formában? Ne haragudj a sok kérdésért, de tényleg nagyon küzdök, hogy elmúljanak a tünetek.

:)

2016. aug. 30. 12:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nem akárhonnan akármilyet, hanem stabilizáltat, mert az megőrzi a hatóanyagokat.Ha érdekelnek a részletek, esetleg konkrét tapasztalat, akkor szívesen elküldöm emailben.
2016. aug. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon megköszönném ha elküldenéd!
2016. aug. 30. 14:20
 7/7 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Nekem például teljesen elmúlt.Ha neked nem is múlna el a szemviszketés,orrfolyás és a tüsszögés,akkor is minimalizálódhatna

2016. szept. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!