Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Jártatok már úgy, hogy a...

Jártatok már úgy, hogy a görögdinnye fogyasztás felerősítette a parlagfű allergiátokat?

Figyelt kérdés

A múltkor hallottam az egyik tv műsorban, hogy a kettő együtt felerősítheti az allergiás tüneteket. Nos, én parlagfű allergiás vagyok, szedek gyógyszert és eddig kibírható volt.

Tegnap viszont az allergia szezon kezdete óta először görögdinnyét ettem és soha ilyen rosszul még nem voltam, annyira elkapott az allergia minden tünete.

Valakinek van erről tapasztalata?



2016. aug. 31. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Olvass utána a keresztallergiának.
2016. aug. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
36%
Igyál parlagfű teát, attól elmúlik az allergiád.
2016. aug. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Parlagfű-allergiás vagyok, nekem a sárgadinnyétől kezdett kiütéses lenni a szám.


#2 A parlagfűtea nem mulasztja el allergiát, mert a pollenfehérje egy része elillan főzéskor, az emésztés során meg lebomlik a többi. Az, hogy hozzászoktatjuk a szervezetet a pollenhez, valóban segít azon, hogy a szervezet ne reagáljon hevesen az ártalmatlan pollenfehérjére, de ahhoz az emésztőrendszer kikerülésével kell bejuttatni az orvosi tisztaságú kivonatot, pl. a nyelv alá csepegtetve vagy beinjekciózva, ezzel foglalkoznak az allergológusok, de nyilvánvalóan ezt kevesen engedhetik meg maguknak, mert több évig tart, több kezelésből áll évente, és még egy kezelés is drága, és naplót kell vezetni.

2016. aug. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!