Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » K. É. R. L. E. K! Nagyon el...

K. É. R. L. E. K! Nagyon el vagyok keseredve. Bármilyen tapasztalat, információ sokat segíthet. (? )

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon hallottam, hogy sokan dicsérték a solutico antisudorica nevű készítményt. Vettem hát én is.


Nekem elsődlegesen az a problémám, hogy izzadásra, "kicsattogok". Mint ahogy más is, olyan allergiás reakció. Erre szedek allergia gyógyszert. De gondoltam megpróbálom az előbb említett szert izzadásra. (Egyébként izzadósabb is vagyok!)


Tegnap este felkentem a problémásabb részekre (hát, has)

Nem is volt gond, kivéve amikor ma kétszer megpróbáltam futni. Amikor kezdtem bemelegedni, nem tudtam izzadni, VISZONT!

Iszonyatosan elkezdetem viszketni. És vérvörösre pirosodott a testem ott, ahol csontszáraz volt az izzadság helyett. Emellett apró piros duzzanatok lettek ott rajtam.


Most mit tegyek? A víz nem mossa le. Lehűltem, a pirosság szinte elmúlt, de fogadok, ha újra izzadnom kellene, megint előjönne az az allergiaféle dolog.

Most mit tegyek? Mikorra múlik el? Ugyanis a víz nem mossa le? Kinek mikorra múlt el a hatása? Egyáltalán el fog? Nagyon félek...



2016. szept. 7. 20:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Mosd tusfürdővl le. 2 nap és el fog muln
2016. szept. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
A tested tudja, hogy mit csinál. Ha izzadni akar, ne gátold benne. Úgy tűnik, van benne valami nem odavaló anyag, amit a bőrön át rak ki magából. Ha izzadsz, legalább kimosódik.
2016. szept. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
En egy ideig hasznaltam de nagyon csipett. Masnapra kb elmulik.
2016. szept. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Kend be körömvirág krémmel, és többet ne használd ezt az izzadsággátlót, valószínű allergiás vagy rá.
2016. szept. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Ma reggelre vártam, hogy a helyzet javul. Este jól bekentem körömvirággal, előtte más zsíros krémmel és glicerinnel. Aztán este, ahogy megnyugodott a bőröm elmúlt.

Majd másnap, azaz ma: Reggel mentem be a munkahelyemre és egy picit megizzadtam VOLNA, ha nem kentem volna be magam 2 nappal ezelőtt. (Akkor egyszer!)

Olyan szinten bevörösödött, hogy én még ilyet nem láttam. Az egész felsőtestem lángban állt, viszketett, csípett, mart, volt ahol már véres volt, és tűzforró volt, emellett pedig teljesen száraz.


Amikor már sírtam a fájdalomtól, elmentem a bőrgyógyászhoz. Azt mondta, hogy ez egyértelműen allergia.

Ami megrémít, hogy ma nem hogy jobb lett, rosszabb, mint tegnap. Már csak azt várom, hogy elmúljon a hatás. Ha egyáltalán elfog, már azt sem tudom. Ez elképesztő...

2016. szept. 8. 11:58
 6/21 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna bekenni körömvirág krémmel aaz is leheta baj az utolsó hozzászólás nem tudta mit ír. Semmivel ne kendd szerintem. Mondanám mosd le tusfürdővel,de lehet,hogy arra sem reagálna jól,ezért próbáld ki kisebb területen. Mostantól semmit ne higgy el,amit itt tanácsolnak. Mindent előbb próbálj ki kicsiben.
2016. szept. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Na elmult ?
2016. szept. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Nem, egyáltalán nem! Ma megismétlődött a tegnapi dolog. Tűzforróság, több 100 darab véres, vizes picike hólyagok, viszketés, égés, marás, stb... Megint elmentem egy orvoshoz, mert azt éreztem megbolondulok. (A bőrgyógyászhoz ma nem tudtam menni)

Azt mondta, hogy az allergia mellett be is van nagyon gyulladva és 1- másfél hétig ez tuti így is marad, ne várjak csodát. Az előző orvos által kiírt krémet, ő is felírta, nehogy elfogyjon most a hétvégén. Emellett allergia gyógyszert kell szednem és fájdalom csillapítót is, mert iszonyú fájdalmaim vannak.


Külön mondta, hogy tusfürdőt ne használjak, mert csak ront a helyzeten. De még csak kamillateát sem szabad. Azt az egy krémet lehet, amit felírtak.

Azt mondták egyébként az orvosok, hogy ennek a "csodaszernek" az egyik összetevője erősen rákkeltő is ráadásul.

Amitől nagyon félek, az, hogy még most sem tudok izzadni. Egyszerűen teljesen el vannak dugulva a verejtékmirigyek kivezetőcsövei. Nem tudom mikor múlik már el...

2016. szept. 9. 23:35
 9/21 anonim ***** válasza:
Mi ban a krémben? Az összes hatóanyag?
2016. szept. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Bocsánat, ha félreérthető voltam, (így utólag olvasva nagyon is!). A csodaszer alatt a sol. antisudoricát értettem. Abban vannak rákkeltő anyagok.
2016. szept. 10. 01:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!