Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » K. É. R. L. E. K! Nagyon el...

K. É. R. L. E. K! Nagyon el vagyok keseredve. Bármilyen tapasztalat, információ sokat segíthet. (? )

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon hallottam, hogy sokan dicsérték a solutico antisudorica nevű készítményt. Vettem hát én is.


Nekem elsődlegesen az a problémám, hogy izzadásra, "kicsattogok". Mint ahogy más is, olyan allergiás reakció. Erre szedek allergia gyógyszert. De gondoltam megpróbálom az előbb említett szert izzadásra. (Egyébként izzadósabb is vagyok!)


Tegnap este felkentem a problémásabb részekre (hát, has)

Nem is volt gond, kivéve amikor ma kétszer megpróbáltam futni. Amikor kezdtem bemelegedni, nem tudtam izzadni, VISZONT!

Iszonyatosan elkezdetem viszketni. És vérvörösre pirosodott a testem ott, ahol csontszáraz volt az izzadság helyett. Emellett apró piros duzzanatok lettek ott rajtam.


Most mit tegyek? A víz nem mossa le. Lehűltem, a pirosság szinte elmúlt, de fogadok, ha újra izzadnom kellene, megint előjönne az az allergiaféle dolog.

Most mit tegyek? Mikorra múlik el? Ugyanis a víz nem mossa le? Kinek mikorra múlt el a hatása? Egyáltalán el fog? Nagyon félek...



2016. szept. 7. 20:57
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Szívesen! elképzelhető, a gyógyszernek a hatása is .
2016. szept. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!