Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » K. É. R. L. E. K! Nagyon el...

K. É. R. L. E. K! Nagyon el vagyok keseredve. Bármilyen tapasztalat, információ sokat segíthet. (? )

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon hallottam, hogy sokan dicsérték a solutico antisudorica nevű készítményt. Vettem hát én is.


Nekem elsődlegesen az a problémám, hogy izzadásra, "kicsattogok". Mint ahogy más is, olyan allergiás reakció. Erre szedek allergia gyógyszert. De gondoltam megpróbálom az előbb említett szert izzadásra. (Egyébként izzadósabb is vagyok!)


Tegnap este felkentem a problémásabb részekre (hát, has)

Nem is volt gond, kivéve amikor ma kétszer megpróbáltam futni. Amikor kezdtem bemelegedni, nem tudtam izzadni, VISZONT!

Iszonyatosan elkezdetem viszketni. És vérvörösre pirosodott a testem ott, ahol csontszáraz volt az izzadság helyett. Emellett apró piros duzzanatok lettek ott rajtam.


Most mit tegyek? A víz nem mossa le. Lehűltem, a pirosság szinte elmúlt, de fogadok, ha újra izzadnom kellene, megint előjönne az az allergiaféle dolog.

Most mit tegyek? Mikorra múlik el? Ugyanis a víz nem mossa le? Kinek mikorra múlt el a hatása? Egyáltalán el fog? Nagyon félek...



2016. szept. 7. 20:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
De a krémben mi van?
2016. szept. 10. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Momegen a neve!
2016. szept. 10. 09:30
 13/21 anonim ***** válasza:
Ez Neked nem jó,égő érzés a mellékhatás, továbbá eltömítheti a pólusakat. Írass ki kortikoszteroidos folAdékot,amibe max víz van.
2016. szept. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Amúgy javulsz?
2016. szept. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Nem sokára (kedden)megyek vissza a bőrgyógyászhoz ellenőrzésre és akkor majd vele beszélek arról, amit írtál. Köszönöm a választ!

Egyébként minden nap fényképeznem kell a bőröm, hogy meg tudjam majd neki mutatni.

Éjszaka teljesen nyomtalanul elmúlik. (ez kivétel nélkül mindig így volt, még gyógyszer nélkül is!)

Aztán felkelek és csinálok valami olyat, amitől kicsit melegem lesz és ilyenkor történik, hogy kb 5 óra múlva kezd halványodni addig tűzforró, stb...

Ma reggelre is elmúlt, ahogy eddig mindig. De ma még nem jött elő. Most nem tudom, hogy azért mert nem volt melegem annyira, hogy előjöjjön, vagy végre valami történik. Eddig még egy nap sem telt el kivörösödés nélkül. De még hosszú a nap...

2016. szept. 10. 12:50
 16/21 anonim ***** válasza:
Lehet hat a gyógyszer. Elég meleg van. Esetleg nem próbáltad azt hogy hosszabb ideig áztatod magad a kádban?
2016. szept. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet! Megfogom ma próbálni, ha csak egy picit segít, már előrébb vagyok! Köszi a tippet!
2016. szept. 10. 13:52
 18/21 anonim ***** válasza:
Szívesen
2016. szept. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Na van valami eredmeny ?
2016. szept. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

10én nem tudtam, hogy elmerjek-e mennie egy koncertre, mivel du 5kor kezdődött és nagyon meleg volt. De úgy döntöttem, lesz ami lesz, elmegyek. (Azért mertem főleg, mert azon a reggelen nem jött elő!)

Hát nem bántam meg :) Iszonyatos forróság volt, és melegem is volt. De nem jött elő! :D

Ennek ellenére akkor sem tudtam izzadni, de legalább, nem vörösödött be mindenem, és a gyulladás sem jelentkezett.

Tegnap direkt bicajoztam egy óriásit és a végét jól meghúztam, gondolván, hogyha kijön akkor azelőtt, hogy megyek haza. Na akkor már izzadtam is, de nem volt bajom!

Igaz még nem olyan mértékben mint azelőtt, de végre úgy tűnik kezd teljesen kiürülni!


Köszönöm neked, hogy segítettél és érdeklődtél! Nagyon sokat segített!

2016. szept. 12. 16:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!