Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ez mi?! (Afta téma)

Ez mi?! (Afta téma)

Figyelt kérdés
Szóval az van hogy kb egy hete van aftám, és most nézem a tükörben és a közepe már majdnem teljesen "szürkés" fehér helyet . Ez meg mi lehet?

2016. szept. 29. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Baromi gyorsan holnap vegyel gyogyszertarban Mundisal gélt kendd vele 5x egy nap es kozben kerj magadtol elnezest h eddig nem kented. :) amugy ismeros szitu. 20L vagyok es mikor havonta megjon neha a szamban az afta elojon 2 napig kenem ezzel vagy glycosept-el es elmulik. Illetve a svédcsepp is jo ra. De ne hanyagold el.!!
2016. szept. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké, de nagyon súlyos ez a szürke dolog rajta ?
2016. szept. 29. 17:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Elso vagyok. :)

Hat csak pici ez a szurke dolog?? Mert mint emlitettem nekem majdnem minden mikulas havi unnepemkor kijon..szinte havonta szenvedek vele. Egyszer ketszer a kozepe nekem is lett szurke de az mar gaz volt egett csipett enni nem tudtam normalisan tejeset se jo inni olyankor v enni. Aztan ezt a qrva draga mundisal gelt hasznalom meg a glycosept-et. Azt tudom javasolni h menj el a hazidokidhoz mutasd meg neki aztan hatha az en otleteimnel jobbat tud :D nekem ezeket mondta a hazidoki. Sot nem vizsgalat hanem csak kerdessel megkerestem egy nodokit h megis mi ez h mikor megvan kijon a szamban ez az ize. Aztan ott elkezdett gondolkodni h elkuld belgyogyaszatra meg minden mondom kossz akkor csa' aztan nem mentem belgyogyaszatra.. Jhaa meg a Corsodyl nevu oldat jo meg! Nekem igazabol mikor mar sz@r se hatott ez mentett meg. Most jutott eszembe a neve. Es eleg sokaig jo meg eleg. Szinten gyogyszertarban veheto recept nelkul. Ez a tema engem is meghat. Sorstarsak vagyunk. :D

2016. szept. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Ment a zöld pacsi kétszer is :DD
2016. okt. 1. 07:11
 5/5 anonim ***** válasza:
:)
2016. okt. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!