Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Lehetséges hogy laktózérzékeny...

Lehetséges hogy laktózérzékeny vagyok?

Figyelt kérdés
Vasárnap ittam 3 pohár kakaót,hétfőn reggel hánytam.Mikor kakaót/tejet iszok fáj a gyomrom és másnap reggel hányok.Kedd éjjel felkeltem arra hogy iszonyatosan görcsöl a gyomrom és hányingerem van,kapkodtam a levegőt,könnybe lábadt a szemem és miután jobban lettem hánytam.Délután ittam 1 pohár kakaót és begörcsölt a gyomrom majd fél óra múlva kihánytam.Ugye ez nem laktózérzékenység?

2016. nov. 10. 01:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Laktózérzékenységnél a legerősebb tünet a hányás.De általában haspuffadással és émelygéssel jár csak.Nálad ez elég durva tünet,annyira nem jellemző.Valószínűleg tejcukorérzékenység lesz,el kellene menned orvoshoz.Mondjuk az számomra nem világos,hogy hogyha tejivás után rosszul vagy akkor miért fogyasztod megint..Én hányás után egyáltalán nem tudnék napokig tejes terméket enni.De ha az is vagy ,nem a világ vége..
2016. nov. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy nem a világ vége, de nagyon rossz betegség, és az ember nehezen törődik bele...

Kedves kérdező: pár napig hanyagold a tejet, és minden származékát, lehet múló esetröl van szó. Viszont ha megismétlődik, mindenképpen ki kell vizsgálni. Nagyon csúnya tüneteket tud produkálni. A hányás gyerekjátéknak fog tűnni.

2016. nov. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!