Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mivel fürödjek ha szinte...

Mivel fürödjek ha szinte minden irritálja a bőröm?

Figyelt kérdés
1-2 hete kezdődött hogy nagyon száraz lett de a viszketés zavar jobban, orvoshoz most nem tudok menni, valami házi cucc kéne ami lehetőleg bőrkímélő. A hideg időszakban kezdődött és szerintem nem allergia.

2016. dec. 4. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha minden irritálja, akkor i sem tudunk már mást ajánlani.
2016. dec. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fürdés után kend be magad olivaolajjal, akkor nem viszket és nem lesz száraz
2016. dec. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a fürdővízbe tegyél egy kis marok sót - ez a házi kis tenger jót tesz, nekem ez után soha nem viszketett a bőröm, pedig előtte olyan voltam mint egy rühes eb a fürdő után. Egy kis megszokott tusfürdőt tehetsz mellé. Ne tartson túl soká a fürdés
2016. dec. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2016. dec. 4. 20:33
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Vegyé, a patikában mosakodó kenőcsöt, az fürdés után hagy egy kis zsiradékot a bőrön.
2016. dec. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fürdés előtt kend be magad olajjal (az oliva, de más természetes olaj is jó), és utána a fürdővízbe csak sót (tengeri só, adalékmentes fürdősó, keserűsó) tegyél. Csak a fürdés végén mosd meg szappannal vagy tusfürdővel a szükséges helyeket, mosd le és már menj is ki a vízből. Ne fürödj forró vízben.
2016. dec. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fűtés miatt nekem is mindig száraz a bőröm télen, de nekem a testápoló megoldja a gondot. Igyál több vizet, vegyél gyógyszertári mosakodót és natur testápolót, ha ez sem hozza rendbe, akkor menj bőrgyógyászhoz.
2016. dec. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Száraz bőrre csak tiszta fehér vazelint szabad kenni vagy disznózsírt!Fürdéshez csak tiszta szappant használj, még hébe - hóba lehet kapni natur mosószappant. De ha nem találsz főzhetsz magadnak otthon is.
2016. dec. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszöntem
2016. dec. 5. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!