Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan fürödjek fitymafék...

Hogyan fürödjek fitymafék műtét után?

Figyelt kérdés
Szóval ma estem túl a fék átvágásán.Annyit mondtak,hogy nem meleg vízbe tusoljak de ugyan úgy mossam meg lent is ? Húzzam hátra a bőrt és a heget is moshatom óvatosan vagy inkább azt csak kenjem le betadine-al ? Elektromos késsel vágták szóval nincs varrás de pisilés közbe kicsit véres még.
2016. nov. 7. 19:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Na ezért örülök, hogy nálam nem ilyen drasztikus módon oldották meg a fékem, hanem úgy, hogy marokmarcsázni kötelező, és seb se volt meg semmi! Előtte meg már mindent tudtam, és beszereztem, így utána nem volt miért paráznom! :)


Fürödni így semmiképp ne fürödj, csak zuhanyozz és húzz rá zacskót vagy kotont, így gond nélkül zuhanyozhatsz, utána meg kamilla vagy papsajtfürdő és Betadine majd Tetran! Ezeket előtte kell beszerezni, nem utána, amikor már inkább gyógyulni akarsz!

2016. nov. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!