Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Okozhat a málnaszörp felnőttne...

Okozhat a málnaszörp felnőttnek bőrallergiát?

Figyelt kérdés
a nyáron kezdtem inni, és sok más lehetőség is van ami kiválthatja, de nagyon rosszul reagálok valamire. kiderült csalánkiütésem van, de már 6 hónapja. a felírt gyógyszer nagyon drága, és csak annyit jelent, hogy nem vakarózok annyira (a reggeleket kivéve). a csalánkiütés lehet genetikai is, de én már rovar irtó céget is kihívtam, mégsem szűnik meg a tünet. gócvizsgálatot is kértek, melyek idáig negatívak voltak. antihisztamin nélkül meg lehet bolondulni a viszketéstől, de nem szeretném, ha ez sokáig elhúzódna. ezért kérek valami jó javaslatot.

2017. jan. 8. 08:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
BÁRMI okozhat csalánkiütést! A málnaszörp is,de bármilyen élelmiszer,gyógyszer is. Ez egy allergiás reakcoó és mivel az élet folyamán bármikor kialakulhat, ha valami eddig nem okozta,akkor is "érzékenyedhet rá" az ember és attól kezdve ami kiváltja minidg ki is fogja. Ezért is nagyon nehéz megtalálni az okát. Próbáld ki,hogy elhagyod a málnaszörpöt,ha a tüneteid néhány napon belül elmúlnak,akkor az volt az oka. Ha nem akkor tovább kell próbálkozni. Az emésztéseddel minden rendben? Nincs jele pl. epekőnek,epehólyaggyulladásnak,refluxnak,stb.?
2017. jan. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Allergiát a belsőserv rossz működése okozza. Keress olyan helyet, ahol gyógyítani is tudják, nem csak kezelni.
2017. jan. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Írd be a gugliba, hogy "eliminációs diéta" és olvasgass.
2017. jan. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a teljességében elfogadható válaszokat, és jóindulatot! ez egy hosszú folyamat, amint többet tudok, újra jelentkezem, addig is a kutatás megy tovább ;)
2017. jan. 9. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!