Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Bulizni voltam tegnap és egy...

Bulizni voltam tegnap és egy lány megkínált piával, egy fél korty lement, egy pár csepp Elvileg vodka, málnaszörp és speed volt benne, amikor ezt megtudtam 3szor hánytattam meg magam és jó sokat hánytam ki, Elképzelhető hogy kimutatható valami?

Figyelt kérdés

Olyan választ kérnék akinek van valami szakmai hozzáértése a dologhoz.

Válogatott sportoló vagyok és világkupákon doppingtesztem van ami drogokra van kiélezve, ez nagyjából 2havonta esedékes. Soha életemben nem füveztem nem szedtem semmilyen anyagot, drogot.



2014. júl. 26. 03:36
 1/2 anonim válasza:
100%

Kábítószer Metabolit Kimutathatósági időtartam Hatás időtartama

amfetamin (speed) amfetamin 2-4 nap vizeletben 2-10 óra

metamfetamin amfetamin 1-3 nap vérben

3-5 nap vizeletben 2-6 esetleg 24 óra

MDMA (extasy) 24 óra vérben

2-4 nap vizeletben

kokain benzoilekgonin 5-6 óra vérben

12 óra vizeletben 3 nap metabolit 20-40 mp szívás

60-90 mp szippantás

kodein morfin 2-3 nap vizeletben 4-6 óra

morfin morfin klukoronid 3-4 nap vizeletben 4-6 óra

heroin morfin 6 MAM 3-4 nap morfinként 4-6 óra

PCP (angyalpor) 1-3 nap vérben 3-7 nap vagy több vizeletben

LSD 2-ozo-3-hidroxi-LSD 2-4 nap vizeletben 6-12 óra

THC 11-nor-9-karboxi- delta-9-tetrahidrokannabinol 3-4 vagy 4-8 óra a vérben a gyakoriságtól függően

néhány nap - 1 hónap 3 hónap vizeletben 2 generáción át a gerincvelő folyadékben 3 óra

2014. júl. 26. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
79%
A lényeget nem írtad,megvolt a csaj?
2014. júl. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!