Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Porallergiások, milyen porszív...

Porallergiások, milyen porszívót használtok, ami nem "porol"?

Figyelt kérdés

2017. jan. 19. 05:23
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hogy ilyen sokat írtál!


Nekünk jelenleg HEPA-filteres van. Minden használat után ki van tisztítva.


Elvileg a filtert cserélni kellene, de a porszívót már régen vettük és már nem találunk ahhoz való filtert.

2017. jan. 22. 16:31
 12/21 anonim ***** válasza:
Csinálj a kiáramló levegőre egy esetleg több porszákból egy szűrőt, a régit meg csak ki kell pucolni, verni. Ha a készített szűrőben több porszívózás után sem gyülik por, akkor még tökéletes a gyári szűrő is. De szerintem a pollenhálót bele lehet rakni minden porszívóba, aminek van valami merev szűrőrésze. Én is csak ráterítem, a porgyűjtő vödörre, aztán ráteszem a fedelet. De előbb nyomok bele egy mélyedést, hogy a tartós szűrőre ne feszüljön rá a pollenháló. A hálót is ki lehet rázni takarításkor, mint régen a ruhazsákot.
2017. jan. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Köszönöm!
2017. jan. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Én voltam, szóval köszönöm - csak nem vettem észre, hogy pároméból írtam. Kicsit álmos vagyok - vagy bamba. ;-)


Köszi nektek a válaszokat!

2017. jan. 23. 21:23
 15/21 anonim ***** válasza:
zelmer aquos jóáras és megbízható, bosch minőség. az olcsóbbak szarabbak, a drágábbakat meg hülyeség megvenni. a románoknál (emag) négy év garral adják.
2017. jan. 24. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, utánanézek!
2017. jan. 24. 08:50
 17/21 anonim ***** válasza:
Vegyél Rainbow takarítógépet. Vizes, por, baktérium és pollenmentes levegőt fúj ki, kórházak is használják. Igaz, nem olcsó, de a legjobb. 50 év garancia.
2017. jan. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 ricsi_gyakori_kerdes ***** válasza:

Nekünk ilyenünk van: [link]


Hosszú évek óta remekül teszi a dolgát. Az árukeresős értékeléseknél páran lehúzzák, mert nincs rajta vezeték visszacsévélés. Üzenem nekik, hogy akkor vegyenek visszacsévélőset és lélegezzenek be sok-sok poratkát.


Porszívózás után olyan illat van, amilyet csak szeretnél: tehetsz a vízbe öblítőt és illóolajat is.


Agyonveri az összes eszközt, amit eddig használtunk, vagy amit bárki másnál láttunk. Komoly szívóerő, az összes por a porszívóban marad, olcsó fenntartás (ritkán kell szűrőt cserélni benne). Arra valóban figyelni kell, hogy ne boruljon fel, amikor arrébbhúzod, de akkor sem balaesetveszélyes, ha eldől, mert nem kerül víz a motortérbe.

2017. jan. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

#17, #18!


Igazán köszönöm Nektek is!

2017. jan. 25. 12:52
 20/21 anonim válasza:
Nem kell spéci porszívó, csak extra lassan kell húzni, és akkor nem kapja fel a port. Ilyen egyszerű és élleted végig garanciális! Előre is szívesen a segítséget, tudom hogy meg fogod köszönni! :)
2017. jan. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!