Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergiás a babám?

Mmm11 kérdése:

Allergiás a babám?

Figyelt kérdés
A babám születésétől kezdve tápszeres, Beba HA tápszert evett. 9 hónapos korában elkezdtünk adni neki natúr joghurtot, heti 2* 2 teás kanállal a gyümölcséhez, előtte evett már baba joghurtot, tej pépet. 2 hétre rá nagyon csúnya piros lett a popsija, ha hozzá értem nagyon fájt neki, épp, hogy csak nem vérzett. Drnőnk szerint a joghurttól lett neki ilyen és ne adjam, a helyzet viszont nem javult, ha joghurtot nem is kapott a popsija piros volt még mindig. Tej pépet sem tudok neki adni, attól is piros lesz a popsija. Nem adom egyiket sem már hónapok óta és most tápszert is váltottam, mert nem akart javulni a helyzet. Pregomint kap, most popsija szép és napközben sincs már nyűglődés, eddig sírós nyűgös baba volt. Drnő szerint csak alacsonyabb a fehérje szükséglete és ezért csapja ki a popsiját. Szerinte váltsam le a pregomint 3-as HA tápszerre, én nem találtam 3as HA tápszert. Gasztóshoz nem akar beutalni, mondván felesleges... 2. babám ilyen helyzetben még nem voltam, 1 babám anyatejes volt 16 hónapos koráig és soha nem volt bajunk a tejjel, pedig napi 1 liter tejet iszok.
2017. febr. 21. 09:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Mikor megszülettek gyermekeim, vettem egy fejős kecskét, és kecsketejen neveltem fel mind a kettőt. A védőnőt meg kipenderítettem kapun kívülre a tápszerével együtt!

Már harminc évesek a gyerekeim, de még mindig nem voltak orvosnál, a kötelező szűréseken kívül.

2017. febr. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!