Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Asztmával lehet elektromos...

Asztmával lehet elektromos cigit szívni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 1 hete megállapították, hogy allergiás asztmám van, kaptam fújókát is. A kérdésem az lenne, hogy "tüdőzés" nélkül szabad szívni? (nekem az íze miatt kéne) Arra gondoltam, hogy ez vízgőz és nem füst. Szerintetek lenne tőle valami baj? Válaszokat köszönöm!

2017. márc. 10. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyanaz nekem is. Én füves cigit szívok.
2017. márc. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sőt javallott!!
2017. márc. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha az ember feltesz egy kérdést és a másik segítségét kéri, mert mondjuk nem ért hozzá, akkor legyen szíves már ez az amúgy is alja nép nem flegmázva írni! Feltettem egy kérdést, mert nem feltétlen tudom mi merre, hogy működik, inkább ha csak gúnyosan, lenézve tudtok válaszolni, inkább ne is tegyétek! Ui.: a privát üzenetet író embernek köszönöm, ő tudott egy emberhez méltó üzenetet írni! :)
2017. márc. 11. 13:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor figyelj te tökéletlen! Miért kellene már akármilyen cigarettád szívnod, ha már egyszer asztmás vagy?! Még ha elektromos akkor is.
2017. márc. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Allergiás, tehát a nyálkahártyára terjed ki, mint ahogy privátban írták, ez nem terjedhet rá, te "tökéletlen". Azért is tettem fel a kérdést, mert sem orvos nem vagyok, sem pedig láncdohányos. Ha véleményed van, akkor azt pedig kérlek tartsd meg magadnak! Hidd el, ha a google kiadta volna rég nem itt tettem volna fel a kérdést, pont az ilyen emberek miatt, másszóval azoknak, akiknek a napi öröm annyiban terjed ki, hogy flegmán ír 2 szót a másiknak.. Hajrá felnőtt viselkedés!!
2017. márc. 11. 16:48
 6/6 anonim válasza:
Az elektromos cigi vízgözös, az aszthmások a párás gőzös levegőtől befulladnak, a sima cigitől meg hörkurutjuk lesz. Inkabb szokj le!
2017. márc. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!