Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Aki elektromos cigit szív...

Aki elektromos cigit szív milyen e-liqvidet szeret? Melyik dohány ízű a legjobb?

Figyelt kérdés
2017. márc. 8. 17:33
 1/3 Lipton. ***** válasza:
100%

Én magamnak keverem, főleg mentolos-gyümölcsösöket szívok, néha desszertet és dohányt.

Kész liquidet nem szoktam venni, mert drágák, és a normálisat nehéz beszerezni.

Dohányosból RY4, M-type, USA Mix, Virginia, TPA Western, ezek amik jók.

2017. márc. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is keverem magamnak, leginkább a gyümölcsös ízeket szeretem mint pl. áfonya vagy szőlő, de mostanában ráálltam nagyon a sütis ízekre.


Amikor átálltam e-cigire akkor az USA Mix volt ami bevált elsőnek. Az volt eddig a kedvencem, de több dohány ízt nem igen próbáltam.

2017. márc. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én főleg dohányaromákat szívok, nagyritkán mentolt vagy kólát. FlavourArtot szoktam venni, jópárat próbáltam, bár közel se mindet, és nem emlékszem az összesre.


Amit szeretek: Virginia, Dark Vapure, Burley

Mással keverve elmegy: 7 leaves, Shade, RY4

Undorító: Maxx Blend, Tuscan Reserve, Black Fire


De nem tudom megmondani, hogy miért szeretem az egyiket és utálom a másikat. Semmi rendszert nem látok benne, teljesen személyfüggő: egy e-cigis haverom ugyanezek közül más halmazokat szeret és utál, értelmes összefüggést még tudtam eddig megállapítani.


Úgyhogy ne is hallgass senkire, rám se :) Érdemes egyszerre többet, legalább 4-5-öt rendelni, kipróbálni őket, és könyörtelenül kidobni vagy elajándékozni azokat, amelyek nem tetszenek. Túl rövid az élet ahhoz, hogy szar aromákat szívjunk.

2017. márc. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!