Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi lehet a baj? Néhány napja...

Mi lehet a baj? Néhány napja vettem egy elektromos cigit. Eleaf ijust 2 ez az első e-cigim.

Figyelt kérdés
Nem teljesen tudtam hogy mit kell csinálni vele, ezért sikerült leégetnem a porlasztót. Rendeltem egy ugyan olyat (0.3ohm) most már mindent jól csináltam, de van egy kis baj. Ha erősebben szívom vagy hosszabban égett, ha csak kicsit akkor majdnem jó viszont nincs meg az a "cigizés" érzése.12mg-os liquid van benne ha számít. Mi lehet a baj?

2017. márc. 8. 16:21
 1/4 A kérdező kommentje:
2 óra múlva ízre teljesen leégett a porlasztó, de én nem látom égettnek. Már nem adja ki azt a szörcsögő hangot, és alig jön füst is. Nem csináltam vele semmi különöset 10-15 percenként beleszívtam kb 2-t. Nem hosszan és nem is erőseket, pont azért amit fentebb írtam.
2017. márc. 8. 18:48
 2/4 anonim válasza:
Szia.Nekem is ilyen van,égetni nekem is szokott fogalmam sincs hogy miért,liquidet én 18 mgsat hasznàlok és így teljesen jó.A 12-es szerintem gyenge.A szörcsögés meg lehet attól ha valahova liquidet került,vagy pl folyik, egyébként tapasztalatom szerint szereti enni a porlasztókat 😂
2017. márc. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia! A szörcsögés igen attól volt hogy a szívó részébe is került egy kevés liquid. Milyen porlasztóval használod 0.3ohm vagy 0.5ohm? Most már a 2. porlasztót égette le, úgy hogy szinte ázott a vatta. Rendeltem 0.5ohm-t, hétvégén hozzá értővel megnézetem mi lehet a baj. Persze segítséget szívesen fogadok:) Előre is köszönöm!
2017. márc. 9. 19:01
 4/4 Jozetha válasza:

Lehet ráférne egy kazáncsere, kitudja :)

az én E-cigim kazánja ujonnan 1900 ft volt, és a régi e-cigim nem is volt jó a régi kazánnal :)

2017. márc. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!