Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Biorezonanciális kezelés...

Biorezonanciális kezelés ideje alatt és után, ami tejallergiára történt ha fogyasztottam tejet/tejterméket, akkor is hatásos a kezelés?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem szabad, de azért nem szabad, mert allergiás reakciót válthat ki vagy azért sem, mert így nem használ a kezelés?

2017. ápr. 5. 00:22
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Így se használ, úgy se használ. Üveggyöngy a vadaknak.
2017. ápr. 5. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én sem hittem benne, de be kellett látnom, hogy történtek változások. Barátnőmnwk meg 100 orvos nem tudott segìteni milliókért amíg ez a módszer igen. Viszont most azt szeretném ha a kérdésemre kapnék választ és ne magát az eljárást megkérdőjelezők írjanak. Köszönöm.
2017. ápr. 5. 07:03
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
szerintem csak azért nem ajánlott, mert hatékonyabb a kezelés ha addig nem iszol tejet.. a szervek rezgései hadd álljanak vissza minden "terhelés" nélkül a rendes rezgésszámra, hogy utána rendesen működjenek, szóval az biztos, hogy allergiás reakciót maga a gép használata nem fog kiváltani, biztos, hogy így is hatékony a kezelés, csak a hatékonysági fokát csökkented, lassítod a folyamatot ezáltal ha nem függeszted fel a kezelés ideje alatt a tejtermékek fogyasztását...
2017. ápr. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

"...a szervek rezgései hadd álljanak vissza minden "terhelés" nélkül a rendes rezgésszámra..."


Bla-bla-bla....😖

2017. ápr. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
azért mert te nem hiszel benne, ne gondold, hogy nem is működik :) csak sajnálni tudom azokat akik azt hiszik a gyógyszerekben és szikében találják meg mindenre a gyógymódot... (ami nem azt jelenti, hogy soha nincs rá szükség)
2017. ápr. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

sőt most írok saját tapasztalatot is, bár úgy gondolom csak a kérdező fog hinni nekem, de nem baj, örülök ha csak egy ember is rájön milyen problémákra is javasolnám a gép használatát, hátha van az ismeretségi körében aki kipróbálná ezekre is...

szóval nekem egy sérült lányom van mozgásában és értelmileg is... a gép használatától az izgő mozgó lányom megnyugodott, figyelmét sokszorosára le lehet kötni, végre használja a ceruzát-tollat, amit eddig fél perc után elhajított, fűre alig tudtam rávinni, mert nem érezte biztonságban ott magát, teljes erejével belém kapaszkodva volt csak képes ott menni, most minden segítség nélkül megy a füvön is, önkiszolgálásában-öltözködésében is rengeteget fejlődött és sorolhatnám a sok-sok apró dolgot amik egy hétköznapi egészséges embernek semmit nem mondanak, de mi, aki sérült gyereket nevelünk tudjuk mekkora hatalmas előrelépések...

más: családban komoly szemproblémával küzdő beteg kezdte el használni aki évekig járt egy speciális injekcióra, hogy ne vakuljon meg, a gép 3 havi használata után nincs szüksége az injekcióra annyit javult a szeme... lassan másfél éve nem kell neki injekció... és egyre jobban lát, még ha nem is tökéletesen...


ennyit a "bla..bla..bla.."-ról...


engem nem tudsz meggyőzni arról, hogy baromság... :)

2017. ápr. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2017. ápr. 5. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!