Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szemölcs ellen verrumal oldat...

Szemölcs ellen verrumal oldat kezelés hatásos?

Figyelt kérdés

Van a talpamon, jobban mondva a labujjaim alatt egy 4 mm-es kráterszerű szemölcs (többek között ez, mert ez a legdurvább) és napokba kezdtem el szépen verrumallal kezelni. Magyarul beáztatom a lábamat, megkapirgálom, és utana belekenem. Most igy napi szinten kezelem, de mar most masodik nap képtelen vagyok járni a jobb lábamon. Gondolom ez az ecsetelés miatt van, mert a bőr is megkeményedett körülötte.

Ez idővel elmúlik? :(


2015. jún. 13. 13:41
 1/1 bheni21 válasza:

Igen, ez jó ecstelő :) én fürdés után szoktam bekenni a szemölcsöt, de semmi mást nem csinálok vele, csak bekenem. 1 hét után elkezdett leválni a bőröm, azt levágtam, azzal lejött a szemölcs felső rétege :)

2-3 hétig ecseteld és utána szerintem eltűnik :)

2015. jún. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!