Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyire hatásos a bórax-oldat...

Mennyire hatásos a bórax-oldatos kezelés hüvelygombára?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Én egy 24 éves 15 hetes kismama vagyok és engem is elért a hüvelygomba. Mindent próbáltam már a dokim is de semmi sem volt jó. Hallottam erről a bórax-oldatos kezelésről. Ez mennyire hatásos és meddig kell használni? NEm káros? Ha valakinek van erről tapasztalata kérem ossza meg velem mert hallottam, hogy a hüvelygombától a babának is baja lehet.

Köszönöm : egy aggódó 15 hetes kismama



2012. jan. 22. 10:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom. De biztosan természetesebb anyag. Cickafark és körömvirág ülőfördőt kérdezd meg a dokit. Ha már a patikai szerek " csődöt " mondtak. A Maria Treben könyvébe találtam.

Pontosabban a cickafarkot írta hüvelyviszketésre ( gombától szokott. körömvirág " hámosító " sőt égési, és műtéti hegekre is ajánlja. de azért ártani " nem használ "). Mivel viszket, vakarjuk, felsérül a hámréteg, szerintem.

2012. jan. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sehogy, árulnak patikában hüvelygombára kupokat.


De elsősorban arra kell odafigyelned, hogy se Neked, se a szexpartnerednek ne legyen közönséges lábgombája, mert az bizony a hüvely gomba okozója.


Miért is? Mert megpiszkálja a lábát mert ugye viszket a lábgomba ,aztán ugyan azzal a kézzel.. elkezd matatni a nemi szervnél c...c...c..

2012. jan. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

teafaolaj gyógynövényben lehet kapni .

almaecet az is jó

2012. jan. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket mindenkinek megpróbálom majd ezt az almaecetes témát mert ez a Canesten nem használt semmit se.
2012. jan. 25. 15:32
 5/9 anonim ***** válasza:

Valahol a " medveszölőteát " ajánlották. Persze ezt inni. Úgy tudom a hugyutakat tisztítja. De hátha ha azt kitisztítja már talán a kúpok is hatnak..

( első is én voltam )

2012. jan. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha nem használt a caneszten tessék orvoshoz menni,laborvizsgálatot vizsgálatot végeznek a váladékra. ne kísérletezz minden hallott olvasottal jó?
2012. jan. 26. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
egyébként a bórax inkább szájpenészre alkalmas
2012. jan. 26. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A borax oldat is jó hüvelygombára, de a teafaolaj is, ez utóbbi szerintem még hatásosabb is. Hűsítő hatású, így egyből elmulasztja a viszketést, amint bekened vele. Dm-ben is lehet kapni kis üvegben, az illóolajoknál van. Én is ezzel gyógyítottam meg magam terhesen, a dokim röhögött rajtam, de messze ez volt a leghatásosabb a canestennel szemben is. Egyébként canestent nem szabad terhesen használni.
2012. dec. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Teafaolaj volt még a kis üveg alján. Felturbóztam a sima étolajjal. Bekentem, és csípett picit. Vagy inkább hűsítés volt az??
2012. dec. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!