Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Úgy néz ki, ettől az évtől...

Úgy néz ki, ettől az évtől alergiás vagyok. Kaptam gyógyszert,10 napot szedtem már, de még semmi változás. Érdemes ilyenkor visszamenni az orvoshoz, vagy még hathat? Nagyon sok energiát elvisz sajnos, hogy szenvedek a tünetekkel…

Figyelt kérdés
2017. ápr. 20. 20:42
 1/2 Sitkei Pál válasza:
Igen, érdemes visszamenni, valószínűleg nincs rád hatással, amit fölírt. Nekem is minden évben megjelenik az allergiám, de egy nap gyógyszerezés után, már nincs panaszom. Nyilván, nem vagyunk egyformák, de a 10 nap hatástalanság az már durva probléma.
2017. ápr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kriszpo ***** válasza:

Igen, menj vissza és írass mást. Nem mindenkinek válik be az amit elsőre felírnak.

De, ha nem akarsz visszamenni, akkor válassz vény nélkül kapható antihisztamint. Parlagfűre nekem a Claritine vált be.

2017. ápr. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!