Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Glutén és tejfehérje+cukorment...

Glutén és tejfehérje+cukormentes diéta. Mikor várható nagy változás?

Figyelt kérdés

Elkezdtem lassan 1,5 hónapja a glutén,tejfehérje és cukormentes diétámat, ugyanis miután elmentünk biorezonanciás vizsgálatra, kiderült, hogy glutén és tejfehérje érzékeny vagyok.A cukrot pedig azért kellett teljesen kiiktatni(egy időre..?) mert candidám van(elszaporodott...hüvelygombám volt fél éven belül négyszer+afta jött ki a számon belül...) Érdekes módon amióta tartom teljesen elmúlt mindkét tünetem.:)

Járok ezenkívül Kolon-hidroterápiára...elég kellemetlen de azt mondták felgyorsítja a folyamatot, így bevállaltam.

A kérdésem az lenne viszont, hogy: Mikor várható fogyás vagy valami pozitív külső változás? Nem fogytam nagyon egy dekát se :S pedig edzek mellette heti 3X...jogosan elvárnám, hogy a súlyom is menjen lefelé, de nem nagyon akar. (amúgy van rajtam 15 kiló...)Lehet hogy még nem ürült ki teljesen a glutén és a tejfehérje a szervezetemből és azért nem történik semmi?



2014. máj. 10. 12:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Semmi kenyér(még gluténmenteset se)péksütemény,csokika,üdítők,édesség, méz se...helyette én készítek magamnak egészséges nassolnivalót, ha már felrobbanok a vágytól :D Cukor helyett Eritritet vagy steviát használok. de egyébként egész jól elvagyok ezen a diétán. Nem éhezem, mert eléggé feltaláltam magam..csak mennének már azok a fránya kilók.
2014. máj. 10. 12:32
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem rendes orvoshoz és dietetikushoz menj el.


Az, hogy a sejtjeid rezgését vzsgáltattad aztán fizettél egy beöntésért, annyira nem tűnik hasznos dolognak.

2014. máj. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amikor a kamu keveredik a tudománnyal véletlenszerű arányokban, Kérdező törekedj a tényszerűségre inkább :)


Nem azért vagy tejfehéjre és glutén érzékeny mert biorezonancián kimutatták, hanem mert mindenki az, és mindenkinél különböző egészségjavulások történnek ha elhagyja ezeket a fehérjéket.


Nem a gluténnak kell kiürülnie a szervezetedből, hanem a gyulladásnak kell lecsökkennie amit okoz, az immunrendszered működésének kell normalizálódnia (részletkérdés amúgy, de tényleg idő kell. Hónapok.)


Nem írtad mennyi szénhidrátot eszel (keményítő) csak azt, hogy cukrot nem!


Fogyni is fogsz, minden bizonnyal.


Ne mosasd ki a bélcsatornádat, mert az egyszerűen zavarbaejtő, ha nem eszel szemetet akkor csak olyan anyagcseretermékek maradnak ott (képződnek) amik természetes joggal kerülnek oda, nem kell ennyire durván mosogatni!

2014. máj. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!