Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ez tejérzékenység vagy mi lenne?

Ez tejérzékenység vagy mi lenne?

Figyelt kérdés
Ha tejet iszok akkor egyből hányok vagy a hasam meg, a tejes süteményektől rosszul vagyok. De a tobbi ételtől amiben tej van, attól nem vagyok rosszul. Ez miért van vagy mi ez?

2017. máj. 6. 10:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Ki kell vizsgáltatnod magad.Kazein allergia is lehet,meg laktózérzékenység is,meg ki tudja még mi.
2017. máj. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia! Nekem is tejallergiám van, iszonyú gyomorfájdalommal és bélmozgással jár ha tisztán tejet iszok. Például kávéba. De ha tejfölt, sajtot, vajat eszek akkor nekem sincs "azonnal" (aznap vagy másnap) tünetem, csak napokkal hetekkel később.

Számomra is érdekes. De próbálom kerülni ezeket, már amennyire birom. :D

Szetintem próbáld ki, hogy 1-2 hétig nem eszel-iszol tejes dolgokat, tejtermékeket, hátha múlnak a problémáid. Esetleg a tejet tudod helyettesíteni magtejekkel, én a rizstejet használom!

Jobbulást!

2017. máj. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!