Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Miert nem szellozik az orrom?

Miert nem szellozik az orrom?

Figyelt kérdés
Nemvagyok megfazva megis bevan dugulva hol a bal hol a jobb hol mindketto orrlyukam. Nemvicces nem jon teljesen levego.. Voltam alergias laboron nem vagyok semmire. Fulorgegesz aztmondta orrsoveny nincs de lat valamit amit meglehet muteni de nem amiatt van. Hasonlo tunetek valakinek?
2017. máj. 23. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ember több ezer dologra lehet allergiás. A teszten megnéznek 20-30-at. Az, hogy az negatív lett, nem jelenti, hogy semmire nem vagy allergiás. Csak azt, hogy a vizsgált anyagokra nem.
2017. máj. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hat de az elvileg mindent kumutat nem marmint amiktol alergiat lehet kapni.. Ezert nem ertem minden nap fujni kell 3 szor de mar miota.. Megmutetem eskuszom nem erdekel engem.
2017. máj. 23. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!