Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Miert lett a fejem piros az...

Miert lett a fejem piros az itthoni arcpalkolastol es mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
szoval ma kiprobaltam egy itthon elkeszitheto arcpakolast amibe azt irtak h tegyek bele: aloeverat meg szojatejet es mezet ja es fahejat meg tojasfeherjet. par perc mulva eszrevettem hogy az arcborom elege piros kezdett lenni. gyorsan lemostam de az arcom egy resze meg mindig az maradt... kerlek segitsetek gyorsaaan!!!!

2017. febr. 19. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Fahéjat ne tegyél, és szójatejet se az arcodra, mert ezek allergének. A tojás sárgája, egy kis mézzel kikeverve az biztosan nem allergizál. Kend be 100 %-os aloevera géllel, vagy valami bőrnyugtató popsikenőccsel az arcodat. Hideg vízzel is borogathatod. Uborka szeletek is nyugtatják a bőrt, vagy nyers krumpli.
2017. febr. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az uborka tényleg fertőtlenítő, gyulladáscsökkentő hatású, de száraz bőrre nem ajánlott.
2017. febr. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!