Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Edzéstől lehet e asztmám?

Edzéstől lehet e asztmám?

Figyelt kérdés

Nem rég kezdtem el újra edzeni, de feltűnt, hogy picike allergia mellett éjszaka arra kelek fel, hogy nehezen veszem a levegőt. Sípoló hanggal és főként köhögési inger követi. Ezt főként este érzem picikét lefekvés előtt vagy néha néha hajnalba felkelek. Sőt idáig allergiám se volt sose. Talán, ahogyan észre vettem edzéssel picit kemény voltam tehát régen is csináltam sőt keményebben is még se volt gond.23/F.

Most már, hogy így néha ilyen előjön ez most mennyire veszélyes vagy gyógyítható e akár itthoni megoldással is?


2017. jún. 2. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Az asztma nem az edzéstől van, de a kezeletlen asztma romolhat fizikai terhelésre. Kezelni kellene a területi tüdőgondozóban.
2017. jún. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az allergia sulyosbodhat, nekem pl. Sosem volt semmi bajom, de 1 évig cigis környezetben laktam és az idő alatt kialakult az allergiás asztma és most napi 2x inhalalnom kell h ne kohogjek
2017. jún. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne fogyassz lisztet, tejet és cukrot és az asztmád nemsokára megszünik.
2017. jún. 3. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
00:24-nek el ne hidd ezt a b.romságot
2017. jún. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy akinek pl. parlagfű allergiája van, annak a lisztmentes étrendtől elmúlna az asztmája. Úgyanúgy, ahogy a lisztérzékenység sem múlik el a parlagfűmentes levegőtől.
2017. jún. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!