Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mit jelent hogy a kontrol...

Mit jelent hogy a kontrol karcolás sem jött ki?

Figyelt kérdés

Poénból elmentem egy fullos allergia tesztre, bár tudtam, nem fognak találni sokmindent, mivel nem vagyok allergiás, de egy barátom mondta, biztos az vagyok, csak éppen olyan növény nincs a környékünkön.


Szóval végig karcoltak/szúrtak vagy 80 dologgal, és semmi nem jött ki, de maga a kontrol karcolás sem!


Nem értette az orvos, és többször, mélyebben is megismételte a kontrolt, de eredmény nélkül.


Mit jelent ez?


Az orvos azt mondta végül, hogy ne örüljek ennek, mert pont azt jelentheti, hogy nem jó az immun rendszerem.


Ennek ellentmond, hogy nem szoktam beteg lenni, pl influenzás.



2017. jún. 7. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Erőszakkal akarsz beteg lenni?
2017. jún. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mitől? Karcolásoktól? Ne viccelj már.. Le volt fertőtlenitve.
2017. jún. 7. 10:13
 3/4 anonim ***** válasza:
"Poénból elmentem egy fullos allergia tesztre" - ahhoz gratulálok. Allergia szezonban TILOS (lenne) allergia tesztet csinálni.
2017. jún. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tavasszal allergia szezon van? Nem most voltam.

Valaki tud érdemben a kérdésemre is válaszolni?

2017. jún. 8. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!