Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A karomon a karcolások körülbe...

A karomon a karcolások körülbelül mennyi idő után múlnak el?

Figyelt kérdés
Igen, már előbb is megvágtam a karom nem is egyszer, most viszont csak egy hirtelen valami miatt megkarcoltam, úgy, hogy még nem is vérzett. Tettem rá hintőport, hogy hátha az felgyorsítja a gyógyulást, most pedig rátettem egy sebtapaszt, hogy edzésen ne lássák. Igen, tudom, hogy hülyeség volt, meg is bántam, mert most elég csúnya, úgyhogy a "húdemilyenhülyevagyelítéllekmostazonnal"-féle válaszokat mellőzzétek. Na most, a kérdésem az lenne, hogy esetleg még mit kenjek/tegyek rá, hogy felgyorsítsam a gyógyulást? Illetve, akármilyen kence meg minden ilyen alkalmazása nélkül körülbelül mennyi időt kell várni ahhoz, hogy teljesen eltűnjön és (lehetőleg) semmi nyoma nem maradjon? Előre is köszönöm :) (Még annyit hozzáteszek, hogy aránylag gyorsan szoktak a sebeim gyógyulni, ha ez segít.)

2017. ápr. 4. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:

A sebhintőpor egy ordas nagy kamu, csak hátráltatja a gyógyulást.

Tegyél rá Betadint, ragaszd le. Max 1 hét és elmúlik.

2017. ápr. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Okés, megpróbálom, köszönöm szépen :)
2017. ápr. 4. 19:57
 3/3 anonim válasza:
Már nem azért,de mi a fenéért tetted [nem bántásból] senki és semmi nem érdemli meg hogy saját magadban tegyél kárt..Amúgy csiga gél,az segít
2017. ápr. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!