Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan múlhat el gyorsan a...

Hogyan múlhat el gyorsan a pengével csinált seb? FONTOS

Figyelt kérdés
Ma anyával nagyon összekaptunk, és én hirtelen elindulásból a pengével elkezdtem karcolgatni a kezem, ami vérzett is és a nyoma is megmaradt... tudom, hülye voltam és tanultam a hibámból soha többet ilyet, de ha anyunak elmondanám go korhaz utana meg go pszichiáter.. annyira megbántam már nem is ertem hogy tehettem ilyet. kérlek ne gyertek azzal hohy: te csináltad magadna, stbstb nagyon fontos!!!! HOGYAN MÚLHAT EL GYORSAN??? :,( 14/L

2017. jún. 2. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha mélyre vágtad a heg nem biztos hogy szépen eltűnik, ha csak karcolgattad akkor el fog. Én mindenre körömvirág krémet használok (nem kenőcsöt, krémet!) napégés, pattanások... szerintem erre is jó lehet.
2017. jún. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aloe vera. Az is mindenre jó. :D
2017. jún. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem fertőtlenítetted akkor tedd meg. Folyékony szappan vagy pálinka is megteszi, a sebre rá közvetlenül. Aztán fedd le nedves papírzsepivel és naponta cserélgesd, ha lehetséges. 1-2 nap és elhalványul.
2017. jún. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy megkarmolt a macska/kutya, faág, bármi
2017. jún. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én nem értek a női dolgokhoz, de biztos van valami krém vagy akármi amivel el lehet tüntetni nem??
2017. jún. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!