Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Méhcsípéssel hova, milyen...

Méhcsípéssel hova, milyen orvoshoz menjek?

Figyelt kérdés

Tegnap csípett meg. Egyre nagyobb, lassan már az egész kézfejem fel van puffadva.

Nem mennék már ügyeletre, de holnap azért megmutatnám valakinek. Háziorvos, sürgősségi, bőrgyógyászat? hova menjek?



2017. jún. 11. 15:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj be most egy patikába és mutasd meg a patikusnak, majd ő javasol neked valamit, anti allergént, gélt ...
2017. jún. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

vasárnap patikába? elküldenek a búsba... ügyeletre is ezért nem mentem, annyira nem gáz, nem pánikolok, nem fuldoklok, nincsenek allergiás reakcióim, csak valami helyi érzékenység lehet (egyszer már volt ilyen kb 15 éve, azóta sikerült nagy ívben elkerülnöm a dögöket - akkor végül a mentők oldották meg egy rendezvény elsősegély-pontján a 3-4napos problémát, de már nem emlékszem, milyen koktéllal oltottak be)

kentem már fenistillel, szteroiddal, ittam calciumot, allergiára amúgy is szedek lordestint

2017. jún. 11. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!