Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Tej vagy laktóz allergiám lenne?

Pitbullrozsaszin kérdése:

Tej vagy laktóz allergiám lenne?

Figyelt kérdés
Szeptemberbe lesz egy éve, hogy kolis vagyok. Koliba reggeliztem, ébedeltem, vacsoráztam. Úgy áprilisban vettem észre, hogy ha kolis vacsora tejszines saláta volt akkor görcsöltem és a ment a hasam( általában vacsorára adtak salátát.). De mikor a boltba vettem tejberizst (vagy kinder tejszelet vagy pingut) akkor nem volt semmi baj, és volt hogy minden nap vettem tejberizst. Kolis reggelihez pedig tejet, tejeskávét vagy kakaót adtak. Ha két pohárral ittam akkor volt baj, ha csak egy pohárral akkor nem. Gondoltam haza jövök minden visszaáll. Hát nem. Ma például kakaót ittam reggel és az ebédnél a pörköltet tésztával és tejföllel ettem. Megint görcsölök és megy a hasam. De vannak olyan napok, amikor epres turmixot csinálok és nincs semmi baj. Mit tegyek? Miért van ez? Mit csináljak?
2017. jún. 24. 14:26
 1/2 anonim válasza:
szerintem menj orvoshoz, ő tudni fogja, max elküld laktózallergiás tesztre
2017. jún. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Esetleg arra nem gondoltál hogy elmenj egy orvoshoz? Valószínüleg pontosabb diagnózist kapnál mint itt a gyakorin.
2017. jún. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!