Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Lehet hirtelen zellerallergiám...

Lehet hirtelen zellerallergiám, ha eddig sosem volt, vagy más miatt püffedt fel mindenem?

Figyelt kérdés

Fogyókúrázom, így ma levesnapot tartottam.


(Amúgy 156 cm és 56 kiló vagyok, 26 éves nő, szóval nem kamaszkori változások a kezdődő duciság. Nem hangzik drasztikusan se még, de zsírpárnás vagyok és kerekedő az alakom, alma alkat.)


Szóval ma levesnapot tartottam. Reggelire, ebédre is és vacsorára is 1,5 literes fazékba főztem zöldséglevest. A zöldség benne brokkoli, karfiol volt, az ebédre főzöttbe valamennyi zöldborsó is.


A fűszerek a szokásosak: petrezselyem, zeller, só, bors, chili-cayane, koriander, kömény, kurkuma. Ezek nagyrésze zöldségleveskockából van, ami pálmazsírt ízfokozókat is tartalmaz, ami tudom, nem a legegészségesebb.


Amit tapasztaltam, hogy nem volt vizeletem annyi, mint a bevitt 4,5 liter folyadék. Délután 5kor ettem az utolsó levest vacsira, utána ledőltem 1 - másfél órára és most arra ébredek, hogy püffedt az arcom és 59,4 körül mutat a mérleg!


Most vagy bevizesedtem, vagy allergia, vagy nem tudom. :/



2017. jún. 26. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem most fog megjönni?
2017. jún. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De, lassan itt a ideje, de nekem sosem pontos, akár 1 hetet is csúszik.
2017. jún. 28. 07:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor mindig puffadok,van, hogy nadrágot nem tudok begombolni. Kerüld a sós dolgokat, köztük a leveskockákat. :)
2017. jún. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

akkor lehet, hogy a túl sok sóbevitel volt? mert tudom, hogy az vízvisszatartó


amúgy ma reggel 56 kg voltam, 2 km-t gyalogoltam, leizzadtam, mint a fene, letusoltam, rááltam a mérlegre és 55 kg-t mutatott...

2017. jún. 28. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!