Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Hazi gyógymódott parlagfű...

MCsilla1985 kérdése:

Hazi gyógymódott parlagfű ellen? Orrdugulás orrfolyás szemviszketés tüsszögés. Létezik e erre tea esetleg? Köszönöm.

Figyelt kérdés
2017. aug. 29. 12:51
1 2
 11/12 anonim válasza:
Pszichoterápia létezik allergiásoknak, ezt kiegészítheted pollenszezon előtti immunerősítéssel, a számodra legszimpatikusabb módszerrel, plusz csalántea kúra februárban, szezonban tengeri sós orrmosás. Az allergia gyógyszerek közül nekem a Lordestin szirup vált be, fél adagban és csak 3 hétig szedtem. A gyógynövények közül pedig a lándzsás útifű tea. De szerintem ez egyén függő, hogy melyik gyógyszer segít, van hogy többfélét ki kell próbálni.
2018. szept. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Azért hiszünk a gyógynövények erejében, mert kipróbáltuk. Ha valakinek nem jön be, más koncentrációban vagy más elkészítési móddal kell próbálkozni. Van akinek a keverékek jobban beválnak, mint a mono készítmények, illetve tea helyett lehet tinktúrákkal is próbálkozni, azoknak állandó a hatóanyagtartalmuk.
2018. szept. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!