Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ez valami allergia lehet?

Ez valami allergia lehet?

Figyelt kérdés

Elég érdekes tüneteim vannak, ha nem javul akkor orvos lesz a vége, de gondoltam előbb megkérdezem itt hogy ez mi lehet.

Múlt szerdán kezdődött fürdés uzán, borzalmasan viszketett a hátam, majd másnap reggel arra keltem hogy szinte aludni nem tudok úgy viszket a mellem, hasam, hátam. Ahogy felkeltem elmúlt, majd onnantól kezdve random helyeken kezdek el viszketni, láb, kéz, lábfej, has, hát, gyakran arc különböző pontjain és fejbőrön. Azon csodálkozok hogy egy apró kiütés vagy bőrelváltozás sincs, egyedül akkor pirosodik ki a bőröm ha vakarom. (Igyekszem nem tenni.)

Az a vicces hogy ma reggel is viszkettem, és haza érkezés után 1-2 órával is újból kezdődött, de eközött semmi, egész nap nem viszkettem sehol sem se az iskolában, se buszon vagy akárhol.

Egyáltalán nem vészes, aludni is tudok tőle és ha elterelem a figyelmemet nem zavar be a mindennapokban, csak azt nem értem hogy mégis mi lehet ez. Tusfürdőt váltottam de az okozna allergiás "foltokat", kiütéseket is, nem?

A másik tippem a száraz bőr, igyekszem majd többet inni meg testápolót használni, meglátjuk hogy segít-e.



2017. nov. 27. 18:32
 1/5 anonim válasza:
En kapasbol a tusfurdore tippelnek, probald csak ki hogy mi van ha visszaallsz a regire
2017. nov. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem változott..:(
2017. nov. 28. 18:22
 3/5 anonim válasza:
nem száraz a bőröd? Kipróbálhatnál vlmi bőrnyugtató testápolót.
2017. nov. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na, megoldódott? Hogyan?
2018. febr. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Magától elmúlt.:)
2018. febr. 7. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!