Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Pollen allergiások (parlagfű)...

Pollen allergiások (parlagfű) -használjátok még az orrsprayt, dugul még az orrotok?

Figyelt kérdés
Erős parlagfű,és egyéb légúti allergiám van,májustól dugul az orrom,gyógyszert nem szedtem ,mert nem.napi rendszerességgel használok orrsprayt,valami rino... akármit.tudom, 14 napnál hosszabb ideig nem szabadna használni, de én folyamatosan használom május óta.Most már nem dugul teljesen az orrom de még mindíg "szorúl"napi 2-3, szor még fújok.másoknak mi a tapasztalata?-orvoshoz nem megyek, mert városunkban katasztrófa az SZTK-s ellátás.

2017. dec. 1. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen orrsprayt használsz? Én is allergiás vagyok, és tavaly rászoktam a rhinosprayre, mostanra teljesen tönkretette az orrnyálkahártyám. :( Úgyhogy leszokóban vagyok. De ilyenkor még használom a tengervizeset lefekvés előtt.
2017. dec. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1-Rhinathiol (1mg/ml xilometazolin-hidroklorid)-nekem a tengervizes orrsprayk nem váltak be nem oldja a dugulást, használok még, Unguentum nasale- orrkenőcsöt de az sem szünteti meg a dugulást, csak ápolja a kiszáradt orr nyálkahártyát.
2017. dec. 1. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!